İş Bulma Serüvenim “2. Görüşme”


Yeni mezun bir genç olarak iş görüşmelerim devam ediyor. Bu hafta toplam 3 görüşme yaptım size 2 . görüşmemden bilgiler vereceğim…

Biliyorum banane senin iş görüşmenden diyeceksiniz ama ben eğlence olsun ileride okuyup hey gidi günler demek için yazıyorum. (:

isgorusmesi_2-300x259

Gelelim yaptığım görüşmeye;

Bu görüşme evimin çok yakınlarında bir yerde oldu. Gittim 2-3 sayfalık form doldurdum. Sonra görüşmeyi yaptığım bayan bana beni tanımak için sorular sordu bende cevapladım. Başladı bana işi anlatmaya bende heyecanla dinlemeye başladım. Dedikleri şuydu,

Senin belirli bir iş yerin olmayacak sürekli avm avm (alış veriş merkezi) dolaşacaksın. Yol parası kısıtlı yokta denilebilir.

Gideceğim avmlerde bilgisayarlara program yükleyeceğim, jelatin yapıştıracağım navigasyon cihazlarını kontrol edecekmişim falan filan.

Maaşa gelince 900 TL eğer onlar o gün atıyorum 150 tane ürün satarlarsa bana da prim vere-bilirlermiş. Benim maaşımda 900 -1000 civarı oynayabilirmiş.

Beni beğenirlerse yerim sabit olabilirmiş… Kısacası olanaklarını beğenmediğim için olumsuz düşündüm bu  görüşmemi de böylece noktalamış oldum. Ama serüven devam ediyor. 3 . görüşmem olumlu geçti eğer bir gelişme olursa onu da burada size anlatırım. Şimdi kalın mutlulukla huzurla …. (:

İş Bulma Serüvenim “2. Görüşme”’ için 2 yanıt

  1. Allah yardımcınız olsun, iyi şanslar 🙂 Çok da acele etmeyin, moralinizi de bozmamanızı dilerim 🙂

    1. iyi dilekleriniz için teşekkür ederim 😉 bence de acele etmemek en iyisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s