WordPress.com sunar

Uğurcan'ın Ütopyası

2014 içinde bloglama

WordPress.com olarak Yeni Yılınızı Kutlularız!

I I

Havai fişekler hakkında

Her roket 2014 içinde bu blogda yayımlanan bir gönderiyi temsil ediyor. Ayrıca, paylaşmayı sevdiğimiz için havai fişekleri Github'da bir jQuery eklentisi olarak kullanıma sunduk.

Bazı tarayıcılar bu tür animasyonlar için daha uygundur. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı. Sizin genel puanınız bilinmemektedir (ayrıntılar).

Biz blogunuzu kutlamak için güzel, animasyonlu havai fişekler yaptık! Maalesef bu tarayıcı, bunu yapma yeteneğinden yoksun. Biz onun yerini doldurmak için bir slayt gösterisi hazırladık fakat sizin bir HTML5 tarayıcı ile bu sayfaya geri geleceğinizi umut ediyoruz. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı.

Yeni yılın başlama vuruşu için, biz Uğurcan'ın Ütopyası içinde 2014 faaliyetleri ile ilgili verileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Sayfayı aşağı kaydırmaya başlayın!

Karışık numaralar

Bir San Francisco teleferiği 60 kişi kapasitelidir. Bu blog, 2014 içinde yaklaşık 740 kez görüntülendi. Eğer bu bir teleferik olsaydı, bu kadar çok kişiyi taşımak için yaklaşık 12 tur atacaktı.

17 resim yüklendi, toplamda 691 KB. Bu yaklaşık aylık bir resim.

Yılın en yoğun günü 36 hit ile Aralık 28th oldu. O gün en popüler yazı Türklerin Noel Babası "AYAZ ATA" idi.

Gönderi Yapıları

2014 içinde, 14 yeni yazı yazıldı, bu blogun toplam arşivi 55 yazıya çıkıyor.

En Uzun Seri

20 Aralık - 22 Aralık

En İyi Gün

toplamda 3 gönderiyle

2014 içindeki atraksiyonlar

Bunlar Uğurcan'ın Ütopyası içinde 2014 üzerinde en çok görüntüleme alan yazılar.

Onlar bu blogu nasıl buldular?

2014 içinde en çok yönlendirilen siteler:

 1. facebook.com
 2. twitter.com
 3. merryroses.wordpress.com
 4. linkedin.com
 5. 74.125.224.72

Onlar nereden geldi?

Bunun tamamı 22 ülke!
En iyi ülkeler: Türkiye, Almanya ve .ABD

2015 içinde görüşürüz

2014 içinde WordPress.com ile uçtuğunuz için teşekkürler. 2015 içinde size yine hizmet vermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz! Mutlu Yıllar!

WordPress.com

Uğurcan'ın Ütopyası

… fakat bekle, dahası var!

Bu yıllık raporu incelediğiniz için teşekkür ederiz. Dilerseniz 2015 adresinde kendi WordPress.com blogunuzu yayınlamaya başlayabilirsiniz!

 1. 1 Ücretsiz

  WordPress.com blogu oluşturmak ücretsizdir, elinizde pişirme tarifleriniz, kedinizin fotoğrafları veya paylaşmak istediğiniz felsefi düşünceler varsa, ortada bunları blog olarak yayınlamamanız için hiçbir neden yok.

 2. 2 Eğlence

  Takip ettiğiniz diğer her bir WordPress.com blogunun öne çıkan özelliklerini kullanarak sizinkini de çekici yapabiliriz. Topluluk konusunda genel bir fikir edinmek için oldukça iyi bir yol.

 3. 3 Etkileşimli

  WordPress.com'da bulduğunuz harika yazılara yorum yapabilir, onları beğenebilir ya da yeniden bloglayabilirsiniz. Bu çevrenizi oluşturmak ve sizin gibi düşünen bloggerları bulmak için harika bir yoldur.

WordPress.com’u hemen ziyaret edin!